3088565445

Nowoczesna Stodoła

Nowoczesna Stodoła to kolekcja domów drewnianych, wyróżniających się prostą formą oraz efektywnym wykorzystaniem przestrzeni.

W ofercie mamy trzy wersje technologiczne domów szkieletowych - standardową, energooszczędną oraz pasywną. Dom standardowy SIMPLE, Dom energooszczędny SIMPLE ENERGY oraz Dom pasywny SIMPLE PASSIVE to trzy opcje budowanych przez nas domów całorocznych i rekreacyjnych, różniące się między sobą rodzajem izolacji oraz współczynnikiem przewodzenia ciepła.

Wspólnym elementem dla wszystkich wariantów jest modułowość, w ramach której proponujemy Państwu system gotowych domów w sześciu podstawowych metrażach: 45m2, 58m2, 69m2, 75m2, 92m2 i LD z możliwością rozbudowy bryły w zależności od zmieniających się potrzeb użytkowników.

Oferujemy domy drewniane pod klucz lub w kilku opcjach wykończenia zewnętrznego.

Dzięki zastosowaniu technologii domu prefabrykowanego szkieletowego czas realizacji został skrócony i mieści się w przedziale od 3 do 5 miesięcy. Domy szkieletowe prefabrykowane to idealne rozwiązanie dla tych inwestorów, którym zależy na szybkim wprowadzeniu się do nowego domu.

Dowiedz się więcej o technologi, konfiguracji oraz zakresie wykonywanych prac na naszej stronie

Warianty

45 m2

58 m2

69 m2

75 m2

92 m2

LD

Wykonawca
Zaloguj się aby komentować.
Data Aktualizacji: 09.09.2017 18:09
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.