Getobjectpublic
Łukuć Nieruchomości
@lukuc
Utworzono:   prawie 2 lat temu
Strona WWW:  http://www.lukuc.eu

Kontakt

biuro@lukuc.eu

(+48 52) 324 74 00

Adres
86-031 BYDGOSZCZ - OSIELSKO
ul. Centralna 2J

 
Szybka i kompetentna pomoc przy nabywaniu różnego typu nieruchomości oraz czynności z tym związanych.

Firma rozpoczęła swoją działalność 26 listopada 1992 roku, jako firma jednoosobowa, prowadząca działalność handlową i usługową. W 1998 roku firma działała jako filia jednej z Agencji Nieruchomości ze Szczecina obejmując swym zakresem działania teren województwa kujawsko - pomorskiego. W 2000 roku firma rozpoczęła samodzielną działalność w zakresie obrotu nieruchomościami jako Firma Handlowo-Usługowa „SONIX”. Po uzyskaniu w 2002 roku przez właściciela firmy, licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami o nr 2940, nastąpiła zmiana nazwy firmy na - Agencja Nieruchomości „Osielsko” Marian Łukuć. Od 2004 roku nastąpiła korekta nazwy firmy na Agencja Nieruchomości Marian Łukuć, pod którą to nazwą firma działa do chwili obecnej.

Dzięki rzetelnym, fachowym i wysokiej jakości usługom, firma zdobyła wysoką pozycję na terenie gminy oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

Firma opiera się o najnowocześniejsze standardy obsługi Klienta, jest w pełni zinformatyzowana dlatego też podstawową formą reklamy jest Internet, w szczególności portale z oferowanymi nieruchomościami, oraz reklama zewnętrzna.

Profesjonalna strona internetowa dostarcza Klientom wielu informacji na temat prezentowanych nieruchomości oraz działalności firmy.

Nieruchomości oferowane przez Agencję są bardzo dobrze oznaczone tablicami reklamowymi, dzięki czemu można je bez problemu zidentyfikować.

Firma jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami Pomorza i Kujaw oraz Systemu MLS.

Firma posiada licznych klientów z zagranicy. Znaczącym osiągnięciem jest trwała współpraca z klientami indywidualnymi, a także deweloperami nabywającymi grunty pod podmiejską zabudowę mieszkaniową.
 

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.