Zakupy grupowe domów

Prawdziwe oszczędności zaczynają się w grupie!

Usługa

Naszym celem jest łączenie indywidualnych nabywców domów w grupy, co umożliwi zakup działki, kredyt w banku oraz budowę domu z wybranym wykonawcą na lepszych warunkach niż zakup indywidualny.

Jak działamy?

Zbieramy kontakty, analizujemy preferencje i na ich podstawie tworzymy pożądane grupy, do których następnie zapraszamy zainteresowane osoby. Jeśli grupa uformuje się z sukcesem (tzn. uzgodni lokalizację działki oraz architekturę osiedla), wówczas wraz z Agencją Nieruchomości posiadającą działkę oraz wybranym Wykonawcą pomagamy Państwu w standardowym procesie nabycia nieruchomości aż do zakupu ziemi z pozwoleniem na budowę. Następne etapy budowy domów realizowane są z Wykonawcą Budowy.

Szukasz nowego domu?
ZOSTAW KONTAKT

Dlaczego warto?

Cztery powody, dlaczego warto budować się poprzez Odwrócony Dewelopment

1. Duże oszczędności

Przeprowadzenie całej inwestycji w kilka osób otwiera 3 obszary do uzyskania istotnych oszczędności tylko dzięki zakupom hurtowym: dom, ziemia oraz kredyt! Tak, również kredyt, bo biorąc razem w jednym banku (ale każdy osobno) można wynegocjować niższą marże.

2. Bezpieczeństwo

Budując w tradycyjny sposób z deweloperem nigdy nie mamy 100% pewności, czy na końcu otrzymamy dom. Czy nie zbankrutuje on po drodze a my nie zostaniemy z niczym?! Tutaj jest inaczej - działka należy do klienta od samego początku! Klient tylko użycza ją deweloperowi do celów budowlanych.

Bezpieczniej również niż przeprowadzając inwestycję indywidualnie. W grupie łatwiej bowiem zauważyć ukryte wady działki, analizować szablony umów z wykonawcą domów albo bankiem.

3. Osiedla szyte na miarę

Deweloper budując na sprzedaż zawsze wybiera uśrednione gusta. Skoro większość Polaków chce domu z garażem, to tylko takie osiedla powstają. Skoro większość chce dom 90 -140 m2, to takie deweloper buduje. Budując w grupie można wybrać jeden wspólny projekt wielowariantowy, czyli taki, który ma wiele wariantów tego samego domu. Jedna osoba wybierze 50 m2, druga 90m2, a jeszcze inna - 150m2. Zapłacą za to, co w danej chwili potrzebują. A dodatkowo mają pewność, że żadna rezydencja zabierająca widok, światło i prywatność obok nie powstanie.

Co więcej, jeśli każdy w grupie jest zdania, że samochody są zbyt wszechobecne, można ograniczyć ich dostęp i zaoszczędzić na garażach.

4. Większy wybór działek

„O wartości nieruchomości stanowi lokalizacja” - mówią eksperci, co w przypadku indywidualnej zabudowy jest prawdą. Jednakże budując w grupie, można stworzyć własną lokalizację! Brak drogi, prądu, kanalizacji, opieki nad dziećmi w pobliżu? Przy odpowiedniej ilości osób to żadne ograniczenia. Dlatego grupa nie jest ograniczona w wyborze do najdroższych działek w okolicy!

Architekt o 8DOMÓW

Odwrócony Dewelopment w praktyce

Jak Zbudować Tani Dom?

Pomysł 8 domów śni mi się po nocach i myślę, że zanim zbuduję swój dom, zbuduję co najmniej 8 domów ;] Pomysł polecam każdemu – nie trzeba być wielkim deweloperem aby sprostać takiemu zadaniu. (...) Czytaj więcej

Nawet 50% oszczędności!

Poznaj prawdziwą historię, jak Odwrócony Dewelopment pozwolił 20-stu rodzinom zaoszczędzić na deweloperze 50% kosztów mieszkania! Czytaj więcej

Jak to działa? - przykłady

Istnieje kilka dróg do zakupu domu w grupie - oto kilka najpopularniejszych.

1. Najpierw grupa, potem ziemia.

Otrzymaliśmy wiadomości od 100 osób, które chcą wybudować dom jednorodzinny na terenie Bydgoszczy. Po analizie najczęściej pojawiających się preferencji (tj. projekt domu, wielkość działki) utworzyliśmy 4 grupy, do których zaprosiliśmy po ok. 25 osób. Część od razu odrzuciła zaproszenia i grupy liczyły po mniej więcej 20 osób. Ponieważ grupy były publiczne, wkrótce dołączyły następni zainteresowani.

Po 2 tygodniach w jednej z grup wyklarowała się podgrupa 11 osób zdecydowanych wybudowaniem indywidualnych domów. Wspólnie z Agencją Nieruchomości poszukaliśmy dla nich dużej ziemi, którą podzieliśmy na działki a następnie przeprowadziliśmy inwestycję.

2. Najpierw ziemia, potem grupa.

W serwisie pojawiała się interesująca ziemia, podzielona na 10 działek. 12 osób wysłało nam informację, że są zainteresowane działkami. Stworzyliśmy specjalnie dla nich sekretną grupę. Ponieważ każdy z nich miał trochę inne preferencje co do projektu domów, długo negocjowali, aby wyłonić wspólny kompromis. Po tygodniu rozmów, udało im się wyłonić zgodną podgrupę 10 osób zdecydowanych na wybudowanie domów wg. jednej projektu wielowariantowego.

3. Grupa własna - projekt zewnętrzny

Adamowi nie podobały się projekty z naszego katalogu i postanowił zbudować grupę na własną rękę. Opisał w niej lokalizację oraz pożądany projekt. Po 3 miesiącach udało mu się zebrać 20 osób zainteresowanych. Po rozmowach wyłonił spośród nich 10 najbardziej zdecydowanych na realizację budowy. Poprosił nas tylko o pomoc w negocjacjach z bankiem o indywidualną marżę kredytu. Wykonanie budowy oraz poszukanie dużej ziemi przeprowadzili sami.

4. Grupa własna - nietypowe osiedle

Tomasz, który jest ojcem dwójki dzieci marzył o osiedlu przyjaznym dzieciom. Głównym celem było stworzenie bezpiecznego miejsca do wspólnej zabawy. Stworzył więc własną grupę, gdzie dodatkowo pozwolił określić przyszłym mieszkańcom, czy chcą ograniczyć dostęp dla samochodów (dla bezpieczeństwa dzieci) oraz nie grodzić frontów domów. Ku jego zdziwieniu, już po 2 tygodniach zebrał grupę 15 osób zainteresowanych. Większość była zgodna co do dodatkowych ograniczeń dla samochodów i rezygnacji z płotów. Po kolejnych rozmowach, udało się wyłonić podgrupę 10 osób zgodnych co do projektu wielowariantowego.

Odkryj

 

Projekty wielowariantowe zobacz wszystkie

 

Ziemia na sprzedaż zobacz wszystkie

Masz ziemię na sprzedaż?

Zadzwoń!

+48 501-639-631

Sprzedaż inna niż wszystkie!
Wspólnie przygotujemy plan sprzedaży całości w systemie Odwrócony Development - wybierzemy producenta domów, przygotujemy wycenę, wizualizację oraz rozreklamujemy w serwisach ogłoszeniowych.
Copyright © 2017 8DOMOW     Kontakt     Blog     Jak wygląda proces zakupu w grupie?     FAQ     Regulamin
           
Zapisz
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.